Hakkımızda

Image
Hakkımızda

ÜMİT BİLGİÇ AVUKATLIK BÜROSU

ÜMİT BİLGİÇ; 1989 yılı mayıs ayında Milpa vekilliği ile başlayan, 1995 yılında İhlas Holding'de, 2000 yılında İhlas Sigorta'da ve 2007 yılından beri serbest avukatlık faaliyetiyle bugünlere gelmiştir.

ÜMİT BİLGİÇ AVUKATLIK BÜROSU; 2003 yılından 2015 yılına kadar BİLGİ AVUKATLIK adı altında müvekkillerine hizmet vermiştir. Büromuz 2015 Eylül ayından itibaren Ümit Bilgiç Avukatlık Bürosu olarak hizmet vermeye devam etmektedir.

2009 yılında kurulduğundan beri sigorta tahkim komisyonunda hakem olarak görev yapmaktadır. Sigorta Hakemi kurucu avukatımız Ümit BİLGİÇ önderliğinde müvekkillerimize özellikle, trafik kazalarından doğan tazminat davaları olmak üzere kasko uyuşmazlıkları, sigorta hukuku, iş hukuku ve tazminat hukuku alanlarında avukatlık ve danışmanlık hizmeti vermekteyiz.

Müvekkillerimize hukukun birçok alanında ihtiyaç duydukları hukuki desteği sağlarken öncelikli hedefimiz mümkün olan en yüksek faydayı elde etmelerini sağlamaktır.

Ümit Bilgiç Avukatlık Bürosu olarak; başta kurucu Avukatımız Ümit BİLGİÇ ve uzman kadromuz ile profesyonel çözüm önerilerimizle karşılaştığınız yasal sorunları mümkün olan en kısa sürede aşabilmeniz için yanınızdayız.